Specialist Achizitii-Vanzari

ADECCO Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie locala de prestigiu din domeniul distributiei de produse, ce ofera un loc de munca pe perioada nedeterminata ca:
Specialist achizitiii-vanzari
Responsabilitati:
- Cunoasterea portofoliului de produse, clienti, furnizori;
- Contactarea si mentinerea legturilor cu furnizorii prin lansare de comenzi (achizitie marfa);
- Mentinerea legaturilor deja existente si generarea de noi clienti (vanzare catre super si hypermarket, cash&carry etc.).

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in domeniul vanzarilor pe produse non-alimentare - minim 2 ani
- Persoana independenta, cu capacitate de analiza si reale abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant cu doua componente: fix + bonusuri din vanzari

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.