SPECIALIST ACHIZITII SI LOGISTICA

PIONEER RTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmărirea fluxurilor de mărfuri și/sau materii prime;
- Asigurarea stocurilor minime/maxime de mărfuri, produse, materii prime;
- Planificarea transporturilor outputurilor și inputurilor de mărfuri și materii prime;
- Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu furnizorii și transportatorii;
- Întocmirea de analize și rapoarte.

CERINTE

- absolvent de învățământ superior (examen de licență promovat, master-ul constituie avantaj);
- experiență în aprovizionare, logistică și/sau vânzări în domeniu;
- atitudine proactivă orientată către client;
- orientat către soluții și rezultate;
- flexibil, persuasiv, competitiv;
- aptitudini de comunicare și lucru în echipă;
- cunoașterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- nivel corespunzător de salarizare cu posibilitate de creștere funcție de experiență;
- bonusuri (prime sărbători, tichete de masă, etc.);
- 21 de zile concediu/an cu 2 săptămâni consecutive vara;
- mediu de lucru plăcut și profesionist;
- posibilitatea realizării unei cariere profesionale de succes;
- se asigură periodic stagii de pregătire și seminarizare la firmele partenere.

Grupul de firme PIONEER din Iași în componența căruia funcționează societățile Pioneer RTOR SRL și Soluții Tehnice în Industrie Alimentară SRL, cu activitate în industria alimentară, fiind unul din principalii furnizori de ingrediente, aditivi și membrane pentru industria cărnii, laptelui, panificație și HORECA, dorește să-și extindă echipa.

Relații suplimentare, informații și depuneri CV la tel./fax 0232 271514, office@pioneer-rtor.ro sau la sediul firmei din Iași, str. Ignat, nr. 4.
Detalii despre firmă se pot vedea și la www.pioneergrup.ro