Shop assistant IASI

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajuta shop managerul in coordonarea activitatii din cadrul magazinului.
Tine evidenta prezentei anajatilor (ture de lucru, ore efectuate, invoiri si concedii) de pe tura respectiva.
Se consulta cu shop managerul asupra posibilelor modificari de tura sau invoiri pentru luarea masurilor ce se impun.
Preia sarcinile shop managerului pe timpul absentei acestuia din magazin.
Supervizeaza activitatea vanzatorilor in magazin.
La primirea produselor receptioneaza marfa prin vizionare si numarare.
Inregistreaza corect actele de primire si eliberare a marfurilor in evidente tehnico - operative.

CERINTE

-dinamic
-organizat
-serios
-spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-mediu de munca profesionist

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.
Clientul nostru este una din cele mai mari firme de fashion retail din Romania.