Shop assistant

Intreprindere Individuala Mihalache Georgiana Madalina

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti absolvent promotia 2012 si esti in cautarea primul job? Atunci ai ajuns unde trebuie!
Cautam persoane comunicative, care sa socializeze cu usurinta, organizate, cu initiativa si spirit de observatie, atente la detalii si punctuale. Tot ce trebuie sa faci este ne trimiti un CV si noi te vom contacta.

Responsabilitati :
? Vanzarea produselor din magazin, verificarea zilnica a stocului de marfuri
? Informarea clientilor despre promotiile si ofertele curente
? Aranjarea si receptionarea marfurilor in magazin
? Consilierea clientilor cu privire la produsele din magazin
? Recomandarea produselor in functie de fiecare client
? Gestionarea magazinului
? Pastrarea curateniei la locul de munca
? Mentinerea unui climat pozitiv in cadrul magazinului

CERINTE

? Persoana cu bune abilitati de comunicare, persuasiune, atenta la detalii
? Seriozitate, organizare si responsabilitate
? Comportament ireprosabil cu orientare spre client
? Atitudine pozitiva si pro-vanzare
? Spirit de echipa si punctualitate

BENEFICII OFERITE

Experienta in munca si un salariu pe masura implicarii tale in activitatea magazinului.

Suntem o firma nou infiintata in Iasi ce comercializeaza haine second hand, punand pret pe calitate si pe profesionalism.

Respectam clientul si incercam sa raspundem cerintelor acestuia cat mai bine posibil.