Senior Web / Flash Designer

S.C. OXYLUS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunostinte solide Adobe Photoshop,
- optional cunostinte de Adobe Illustrator
- cunostinte de Adobe Flash ( sunt necesare pentru portarea unor designuri din photoshop in flash in format vectorial). Nu sunt necesare cunostinte de programare.
- spirit artistic,
- gandire independenta, avem nevoie de un creator, nu de un executor,
- respectarea deadline-urilor,
- sa fie la curent cu ultimile tendinte din web
- portofoliu bogat de design-uri
- disponibilitate de a lucra la birou ( pentru candidatii din Iasi )

CERINTE

- experienta in domeniu de min 2 ani

BENEFICII OFERITE

- colectiv de munca prietenos
- apreciere muncii bine facute
- proiecte provocatoare uneori inedite
- salariu motivant cu posibilitate de crestere rapida si bosnusuri

OXYLUS Development este o fima de outsourcing care ofera solutii complete clientilor sai, de la identitate de imagine pana la aplicatii web complexe.