Senior Php Developer

EyePartner SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va participa la:
- analiza, proiectarea si dezvoltarea de aplicatii web complexe;
- investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;
- participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei.

CERINTE

-Php/Mysql- 3 ani
-programare orientata obiect
-Html,Css
-Javascript (nu este necesar dar este un plus)
-Flash Actionscript(nu este necesar dar este un plus)

BENEFICII OFERITE

Salariu excelent
Bonusuri in functie de performante
Reevaluarea anagajatului si a salariului la 4 luni.
Carte de munca.
Lucru cu echipa de profesionisti.
Acces la tehnologii si concepte avansate.

We are the creators of the successful Streaming BASE product line. Streaming BASE allows for broadcasting and collaboration tools for content producers, educators, coaches, trainers, steaming editors and film makers to collaborate on media in real time.