Sef departament tehnic - Iasi

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie locala, producatoare de piese si subansamble pentru industria auto:

SEF DEPARTAMENT TEHNIC
Coordoneaza activitatea departamentului tehnic
Sustine managementul departamentului pe baza unei strategii coerente
Raspunde de utilizarea eficienta a capacitatilor de productie
Urmareste atingerea indicatorilor stabiliti pentru departamentul tehnic
Implementeaza standardele de management al calitatii in firma
Raspunde de intreaga activitate tehnica si raporteaza directorului general

CERINTE

Studii superioare finalizate
Cunostinte de operare PC
Experienta pe un post de conducere intr-o companie producatoare din domeniul tehnic
Capacitati dovedite de coordonare, stimulare si conducere a unei echipe
Competenta in decizii, spirit de initiativa, capacitate de relationare cu oamenii, bun organizator, eficient, obiectiv

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru dinamic

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.