Secretara - Contabilitate Primara

Sintel srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea si organizarea activitatii de birou
- redactarea/evidenta/ arhivarea documentelor din cadrul firmei
- preluarea corespondentei, apelurilor si mail-urilor
- completarea/ actualizarea bazei de date cu noi clienti
- traducere
- mentine relatia clienti/furnizori
- atributii de secretariat
- gestiune comenzi si facturari
- contabilitate primara

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Spirit organizatoric
- Utilizare Microsoft Office (Word, Excel), mail, internet, etc
- Limbi straine : Engleza (nivel avansat)
- Cunostinte contabilitate primara, eventual programul Pionier
- Prezenta agreabila
- Aptitudini de comunicare
- Persoana dinamica, cu spirit organizatoric
- Cunostinte navigare Internet
- Seriozitate, devotament, stabilitate

BENEFICII OFERITE

- se asigura salariu motivant
- se asigura conditii de lucru excelente
- se asigura lucrul intr-o echipa tanara si profesionista

DESCRIEREA FIRMEI

Telecomunciatii, diverse instalatii electrcice