Secretara

SC Ellyssa Driving School SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intr-un secretariat munca secretarelor presupune un complex de activităţi:
1) Activităţi cu caracter specific de secretariat (preluare, transmitere mesaje telefon, stenografierea, multiplicarea, redactarea înscrisurilor dictate de şefi, clasarea documentelor, înregistrarea corespondenţei).
2) Activităţi prin care duc la îndeplinire sarcinile şi atribuţiile prevăzute în fişa postului (documentare, corespondenţă, protocol, organizarea manifestărilor, etc.)
3) Activităţi pe care le decid, le iniţiază singure (cursuri de perfecţionare, instruire a secretarelor din subordine),
4) Activităţi de reprezentare a şefilor lor (primiri oficiale, participare la discuţii cu parteneri de afaceri, etc.)
Activităţile se descompun în atribuţii, iar atribuţiile în sarcini. Atribuţia reprezintă sfera de competenţă a unui compartiment, iar executarea atribuţiilor de către un compartiment presupune competenţa membrilor compartimentului în realizarea sarcinilor ce decurg din aceste activităţi.

CERINTE

Toate informatiile necesare le puteti obtine la unul din numerele de telefon afisate pe site-ul de mai sus.

BENEFICII OFERITE

Vor fi negociate la interviu.

Pentru siguranţa ta ! Scoala de soferi "Ellyssa Driving School" Iasi

Scopul nostru este de a oferi un alt mod de pregătire a cursanţilor punând un accent deosebit pe educarea lor în spiritul conducerii preventive şi al politeţii rutiere, al conducerii ecologice si civilizate în spirit european.
Totodata, dorim sa oferim servicii de cea mai înaltă calitate, astfel încât cursanţii să fie foarte bine pregătiţi, atât teoretic cât şi practic, să poată obţine permisul de conducere şi să conducă fără emotii într-un trafic din ce în ce mai aglomerat.

”Începătorii de azi … Sunt viitorii profesionişti de mâine, contează doar cine îi învaţă !!!”