Secretara

ADECCO Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie locala avand ca domeniu de activitate distributie aparatura medicala de laborator
SECRETARA
RESPONSABILITATI:
- Preluarea convorbirilor si transmiterea mesajelor in timp util
- Primirea, redactarea, expedierea corespondentei
- Oferirea informatiilor legate de firma la telefon sau prin mail
- Arhivarea documentelor
- Suport in derularea activitatilor curente necesare unei bune desfasurari a activitatii firmei
- Organizarea calatoriilor de afaceri

CERINTE

- Persoana inteligenta, comunicativa, dinamica, foarte bun organizator
- Persoana carismatica, usor adaptabila, capabila sa gaseasca rapid solutii viabile
- Limba engleza nivel avansat
- Cunoasterea unei alte limbi de circulatie europeana constituie un avantaj
- Permis de conducere ¿ categoria B (experienta la volan constituie un avantaj)
- Cunostinte avansate de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet
- Disponibilitate pentru deplasari
- Lipsa experientei in domeniu nu constituie un impediment

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru dinamic si placut
- Posibilitatea de a acumula experienta in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- Posibilitati de dezvoltare profesionala

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.