SAMPLING/LIPIT AFISE - FLUTURASI

SC. USTRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam persoane pentru sampling in Timisoara si Iasi.
- impartit pliante, fluturasi.
- lipit afise

CERINTE

La acest job pot aplica toti care intrunesc urmatoarele conditii:
- interesati un post part-time;
- flexibili si doritori de o face bani in timpul liber

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur pe toata perioada anului scolar/universitar;
- suport permanent la unul din birourile noastre din Timisoara si Iasi.
- posibilitatea de-a lucra in grup

US TRAVEL este o organizatie care se adreseaza tinerilor, in special studentilor dornici de un schimb cultural international de tip work and travel sau au pair.

Programele US Travel inseamna munca imbinata cu distractie, schimb de experienta versus mentalitate, socializare intr-un mediu inedit...provocarea ta pentru anul 2009!

US TRAVEL este reprezentata de o echipa de profesionisti, oameni dinamici, dedicati si responsabili care stau la dispozitia ta cu cele mai tari job-uri, cele mai avantajoase conditii si asistenta 24/7.

Inca din anul 2005 punem la dispozitia ta locuri de munca in Statele Unite ale Americii dar si pe Batranul Continent: Spania, Grecia, Franta, Italia si Marea Britanie.

Pentru mai multe informatii acceseaza www.ustravel.ro sau www.work-travel-ro.ro si viziteaza-ne in Timisoara, Arad, Oradea sau Iasi.