SALES REPRESENTATIVE- IASI- Companie productie publicitara

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Dezvolta relatiile cu clientii actuali
Identifica permanent clienti potentiali
Actualizeaza baza de date
Stabileste intalniri cu clientii actuali/potentiali
Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie
Negociaza termenii contractuali
Intocmeste rapoarte zilnice de activitate

CERINTE

Studii superioare
cunostinte PC
permis auto categ.B
Experienta min 2 ani in vanzari
experienta in domeniul vanzarii echipamentelor/ PRODUSELOR indoor si outdoor
Abilitati dezvoltate de comunicare
Caracter dinamic
Orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Posibilitati de promovare
Pachet salarial atractiv, fix+bonus functie de performante

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.