REPREZENTANTI PRODUSE COSMETICE ORIFLAME

Oriflame Cosmetics Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
- colectarea de comenzi de produse Oriflame, pe baza brosurilor;
- distribuirea produselor clientilor personali.

CERINTE

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Oriflame va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

BENEFICII OFERITE

- discount incepand cu 23% si pana la 50% din volumul vanzarilor
- posibilitatea crearii propriei echipe de reprezentanti
- puteti plasa comenzile online;
- produse cadou in fiecare luna;
- participarea la concursuri si competitii;
- sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
- aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

Oriflame este o companie care vinde produse cosmetice pentru o ingrijire naturala a pielii prin intermediul unei forte de vanzari independenta, in afara circuitului traditional al magazinelor de desfacere cu amanuntul.
Vanzarile directe permit clientilor sa beneficieze de sfaturile si entuziasmul unor oameni pe care si cunosc si in care au incredere. Cumpararea directa este sigura si la indemana.
Calitatea de Consultant Oriflame inseamna posibilitati de castiguri nelimitate, o cariera interesanta, dezvoltare personala si sentimentul apartenentei la o comunitate mondiala prietenoasa.
Compania Oriflame este caracterizata de un spirit intreprinzator, conducere descentralizata si o atmosfera Tinereasca si plina de entuziasm.

Compania Oriflame in cifre:
- Fondata in 1967
- Prezenta in 59 de tari
- Lider de piata in 30 de tari
- Aproximativ 918 milioane ? anual din vanzari
- Peste 1,8 milioane Clienti Directi in toata lumea
- Peste 5600 de angajati
- Peste 800 de produse
- 94 milioane de cataloage in 35 de limbi

Compania Oriflame este una dintre companiile cele mai dinamice din lume, ce dispune de una dintre cele mai largi game de produse pe baza de ingrediente naturale.

Viziunea noastra - Unde vrem sa ajungem
- Viziunea noastra este de a fi - firesc, prima alegere. Vom obtine aceasta facand din Oriflame prima alegere pentru oricine isi doreste produse cosmetice de calitate la preturi pe care sa ii le permita, sau o cariera in cadrul unei companii de vanzare directa.

Misiunea noastra - Ratiunea noastra de a exista
Misiunea noastra este de a oferi - o sansa pentru fiecare- . Noi suntem aici pentru a oferi tuturor accesul la produse cosmetice intr-un mod simplu si inteligent, dar si pentru a imbunatati viata oamenilor prin intermediul unei afaceri dinamice.