Reprezentanti Medicali - Iasi si Suceava

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata
- promovarea produselor din portofoliul companiei la medici stomatologi si farmacisti
- mercantizarea produselor in farmacii;
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei.
- raportare si comunicare cu conducerea companiei.

CERINTE

- absolvent studii superioare
- experienta in promovare medicala constituie un avantaj
- persoana asertiva, deschisa si motivata
- excelente abilitati de comunicare si relationare si seriozitate
- orientare spre rezultate si capacitate de lucru in echipa
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point) – nivel mediu
- limba engleza (scris, citit, vorbit) – nivel mediu
- permis auto categoria B
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- programe de pregatire profesionala
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru una dintre cele mai importante companii multinationale din domeniul farmaceutic.