reprezentant zonal, Piatra Neamt, Iasi,Vaslui

e-Aqua

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta si implementeaza strategii de promovare si vanzare
- se implica in activitatea de crestere a vanzarii
- mentine relatii bune cu clientii companiei
- dezvolta afacerea pe zona alocata
- urmareste livrarea comenzilor

CERINTE

- sociabilitate, responsabilitate, flexibilitate
- receptivitate, independenta si orientare spre rezultate
- atitudine proactiva, pozitiva si perseverenta
- studii medii si permis cat.B
-avantaj, experienta in vanzari B2B

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune
- salariu atractiv
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar si competitiv

Compania noastra este membra a unui grup de firme cu renume pe plan national si international, livreaza apa minerala in sistem watercooler la sediul firmei sau la domiciliu, inchiriaza/vinde aparate de tip watercooler, pune la dispozitie gratuit: automate pentru snacksuri si bauturi si automate de cafea.