Reprezentant Vanzari Zonal

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care produce si comercializeaza bauturi racoritoare.

Responsabilitati:

- Identificarea potentialilor clienti in zona alocata;
- Discutii comerciale, prezentare oferta, negociere contracte;
- Formarea rutelor periodice pe care activeaza;
- Implemetarea sistemelor de promotii in magazine.

CERINTE

- Experienta de minim un an intr-o pozitie similara;
- Studii medii/superioare;
- Abilitati bune de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma puternica.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.