Reprezentant vanzari zona Moldova

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura indeplinirea obiectivelor lunare si anuale de profit si cifra de afaceri
- dezvolta si mentine relatia cu clientii alocati, atrage clienti noi
- urmareste derularea contractelor (comanda, livrare, plata)
- se deplaseaza la clienti zilnic
- intocmeste rapoarte de activitate zilnice si la alte perioade solicitate de superiori

CERINTE

- minim 3 ani experienta in vanzari PRODUSE METALURGICE
- minim studii medii, de preferinta tehnice
- permis de conducere valid, fara evenimente rutiere majore
- buna cunoastere a gamei de produse comercializate si a principalelor caracteristici ale acestora (otel beton, profile, teava, tabla, oteluri inoxidabile si cu destinatie speciala) / a principalilor concurenti
- capacitate de a performa intr-un mediu comercial dinamic si in conditii de stres
CV, insotit de foto se trimit pe adresa de e-mail: recrutare@mairon.ro cu subiectul 'Vanzari Moldova'

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- dezvoltarea carierei in cadrul unei companii exinsa la nivel national

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert exterior, transport..
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro