REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON Divizia Pharma Retail

MEDIPLUS EXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza telefonic produsele si serviciile diviziei sale in relatiile cu clientii;
- stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu totii clientii de pe zona arondata;
- contribuie la dezvoltarea portofoliului de clienti, prin identificarea de clienti noi;
- indeplineste atributii cu caracter de secretariat (intocmeste rapoarte, situatii cerute de superior).

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in vanzari (experienta in vanzari prin telefon constituie avantaj);
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine proactiva, capacitate de convingere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivatnt si un program de dezvoltare profesionala.

Mediplus Exim SA este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.
Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea oamenilor nostri.Ii spijinim in dezvoltarea profesionala, asigurandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si recompensand performantele.
Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, ne remarcam competitiv prin spontaneitate, solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.
Te invitam si pe tine sa accepti provocarea de a colabora cu cei mai buni, daca esti interesat de calitate si performanta.