REPREZENTANT VANZARI MOBILIER DE LUX

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor;
- activitate de teren(showroom), cu prospectare;
- capacitatea de a-si forma un arial de distributie;
- propune cele mai bune solutii pentru dezvoltarea vanzarilor
- consultanta, masuratori
- urmarirea livrarilor;

CERINTE

Cerinte:
- experienta in vanzari produse premium;
- capacitate de persuasiune, de negociere
- capacitate de adaptare a ofertei la disponibilitatea clientului;
- capacitatea de a identifica piata tinta;
- comunicare eficienta;
- comportament asertiv;
- calculator: Office, eventual si un program de proiectare.
- persoana organizata si orientata spre succes
- aspect business
- cunostinte de marketing, analiza vanzarii
- abilitati tehnice
- Carnet de conducere cat. B (min. 2 ani)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- conditii foarte bune de lucru
- training de specialitate
- mediu de lucru placut, intr-un spatiu elegant,in cadrul unei echipe tinere;

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.