REPREZENTANT VANZARI EVENIMENTE

ABPLUS EVENTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Având în vedere dezvoltarea departamentelor de organizare evenimente, din cadrul companiei ABplus Events cautăm 5 colegi de vânzări evenimente.

Fiecare coleg va fi responsabil de vânzarea de evenimente în rândul companiilor din România și din străinătate. Funcție de aria de expertiză, colegii vor putea face parte din echipele de organizare evenimente agribusiness, educație-cultură sau arhitectură - construcții.

Noii colegi vor activa la sediul din Iași.

Activitatea de vânzări în evenimente presupune abilități foarte bune de comunicare scrisă și orală, capacitatea de analiză și descoperire a nevoilor clientului, și consilierea acestuia în alegerea celui mai bun pachet de servicii de promovare pentru ca acesta să își atingă obiectivele.

Candidaturile se trimit pe adresa hr@abplus.ro până la data de 1 februarie. Vă rugăm să specificați în email și domeniul de interes.

CERINTE

Absolvent de studii superioare;
Experiență profesională în vânzări, de preferabil B2B, de minim 3 ani constituie un avantaj;
Experiență în comunicare (preferabil pe domeniile precizate);
Persoana pro-activa, cu initiativa, dinamica, orientată pe rezultat, cu abilitati organizatorice;
Permis de conducere.
Dinamic, orientat spre rezultate, obișnuit cu targete de vânzări.
Interesat de lucruri noi, dornic de afirmare.
Cunoștințele de limba engleză avansată constituie un avantaj.
Experiența în organizarea de evenimente constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivat direct proportional performantele realizate.
În funcție de performanțe, noii colegi au oportunitatea de a promova pe funcții de conducere.

Grupul de companii ABplus este specializat în crearea, dezvoltarea și organizarea de evenimente de mari dimensiuni, de tip: tărguri, expoziții, conferințe, festivaluri.

ABplus are o experienta de 17 ani pe piata de evenimente din Romania și activează în domeniile: arhitectură-construcții, educație-cultură, agribusiness.

www.abplus.ro
www.facebook.com/ABplusEvents