REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE TEHNICE

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru comercializeaza scule si echipamente industriale si pentru constructii.
Responsabilitati:
- Mentinerea relatiilor cu clientii;
- Identificarea clientilor potentiali si largirea portofoliului de clienti;
- Ofertarea, negocierea si semnarea contractelor de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare tehnice/economice;
- Experienta in vanzari tehnice;
- Aptitudini si cunostinte tehnice;
- MS Office.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Masina de serviciu;
- Premii.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.