REPREZENTANT VANZARI DIRECTE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizarea de informatii si servicii clientilor actuali si potentiali;
- Planificarea activitatii de vanzare;
- Organizarea intalnirilor externe necesare finalizarii activitatii de vanzare;
- Consilierea clientilor;
- Realizare vanzarii efective;
- Atingerea obiectivelor de vanzari prin gasirea de noi potentiali clienti;
- Mentinerea bazei de date cu clienti;
- Raportarea zilnica a activitatii catre superiori;

CERINTE

- Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere;
- Intelegerea nevoilor si asteptarilor clientilor, orientare catre clienti;
-Perseverenta, automotivare si motivare in atingerea obiectivelor propuse;
- Ambitie, entuziasm si flexibilitate;

BENEFICII OFERITE

- Pachet de compensatii competitiv pe piata de profil;
- Concursuri, bonusuri trimestriale si anuale de performanta;
- Sanse realea de promovare si recunostere a performantei;
- Training-uri de dezvoltare profesionala si personala;