Reprezentant Vanzari B2B

WILGLO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei lucra ca parte a echipei de vanzari directe intr-un mediu rapid, distractiv, provocator si creativ, in scopul de a atinge obiectivele de echipa.

Descriere:
Persoana cu experienta in domeniul vanzarilor de publicitate si marketing pentru clienti de tip Business to Business (B2B). Aceasta persoana trebuie sa aiba o foarte buna cunoastere a domeniului publicitate, marketing, relatii publice si sa fie la curent cu ultimele noutati din acest domeniu. Persoana ideala trebuie sa fie orientata spre performanta, proactivitate si disciplinata. De asemenea, sa fie un bun negociator, persuasiv, meticulos, dinamic, cu abilitati de munca in echipa.

Responsabilitati:
- Identificare potentiali clienti business
- Abordare potentiali clienti si stabilire intalniri cu acestia
- Negociere si finalizare proces de vanzare cu clientii
- Atingere si depasire target lunar agreat cu managerul direct
- Preluare cereri de oferta si transmitere informatii solicitate de clienti
- Realizare de rapoarte in legatura activitatea desfasurata
- Dezvoltare portofoliu de clienti

CERINTE

- Experienta Vanzari B2B
- Experienta Vanzari Servicii/ Publicitate
- Cunostinte Primare Operare PC

BENEFICII OFERITE

- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca;
- Salariu parte fixa plus comision din vanzari;
- Materiale si echipamente necesare vanzarii;
- Program de lucru L-V, 08:30-17:30.

Wilglo este o firma creativa de marketing online care pune pret pe valoare si calitate. Pentru noi, clientul este cel mai valoros atu, de care avem grija constant si pentru care dorim sa rezolvam probleme si depasi constant orice obiective.

Serviciile Wilglo sunt proiectate cuprinzator pentru a oferi o rata de succes de neegalat.