reprezentant vanzari

Alpha Group Iasi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pieței
Urmărirea trendului pieței
Colectare de informații legate de piață
Întocmirea de rapoarte specifice activității
Găsirea și atragerea de noi clienți
Negociere cu clienții
Menținerea relației cu clienții (vizite, participare la târguri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

CERINTE

Studiile superioare reprezintă un avantaj
Experiența relevanta în vânzări directe sau IT
Experiența în vânzări în mediul educational e un plus
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasări în țară
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Bune abilitati de comunicare și interrelationare.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv bazat pe target - bonusuri suplimentare.
Mașină, notebook, telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Alpha Group ofera solutii IT pentru sectorul educational.

Tablele interactive (inteligente) MIMIO s-au impus pe piata educationala din Romania printr-o calitate ridicata la un pret redus adaptat pietei.

Editura Taida ofera o gama larga de carti destinate elevilor din licee, scoli, precum si celor din gradinite.