Reprezentant vanzari

MULTIHOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare in curs de finalizare sau finalizate;
- experienta relevanta in vanzari (sau: in activitatea de distributie si in dezvoltarea de noi piete);
- abilitati de comunicare si negociere;
- capacitatea de organizare a activitatii, de planificare in functie de obiective;
- spirit comercial, orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva;
- focusare pe rezultate;
- disponibilitate pentru deplasari in zona alocata (Iasi- 2 luni; zona Moldovei dupa aceea);
- permis de conducere categoria B.
- masina proprie si disponibilitatea de a o folosi in interes de serviciu in primele 2 luni.

RESPONSABILITATI :
- promovarea si comercializarea produselor firmei;
- dezvoltarea zonei prin cresterea valorica a comenzilor si prin adaugarea de noi clienti in portofoliu;
- prospectarea pietei si studiul concurentei;
- preluarea comenzilor;
- coordonarea livrarilor;
- incasari.

Beneficii:
- posibilitatea de a dezvolta o cariera ca si Coordonator de zona;
- parte fixa si procent din vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de firme cu diferite domenii de activitate.