Reprezentant Vanzari

Mapa Rom Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei, identificarea oportunitatilor si atragerea de noi clienti;
- mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii existenti si noi clienti;
- negocierea, incheierea si monitorizarea de contracte;
- analiza lunara a vanzarilor si intocmirea rapoartelor de vanzari la termenele stabilite;
- atingerea obiectivelor de vanzari stabilite, conform politicilor comerciale ale companiei.

CERINTE

- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- capacitate de organizare si planificare;
- disponibilitate la deplasari;
- bune capacitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- orientare catre client si catre rezultate;
- permis auto categ. B.

BENEFICII OFERITE

- salarizare motivanta (salariu fix plus salariu variabil procent din valoarea vanzarilor realizate);
- mediu de lucru profesionist si dinamic;
- telefon si masina de serviciu.

MAPA ROM INVEST companie cu capital privat din Iasi activeaza pe piata ambalajelor din anul 2000.
Politica comerciala a companiei se concentreaza pe satisfacerea clientilor prin calitatea si conformitatea marfurilor livrate, pret avantajos, conditii si termene de livrare optime. MRI isi selecteaza atent colaboratorii astfel incat acestia sa fie in primul rand furnizori de calitate si incredere. Folosind materie prima de calitate de la producatori consacrati, firma s-a impus ca un partener serios pe aceasta piata, furnizand ambalaje din carton destinate atat produselor comercializate pe piata interna cat si celor destinate exportului in tari precum Germania, Franta, Statele Unite etc. Ambalajele noastre se adreseaza produselor din industria alimentara, chimica, textila, a sticlei si portelanului, lemnului, produselor electronice si electrocasnice, prelucrarilor mecanice si auto.
In luna mai a acestui an am deschis o noua sectie, specializata in productie de materiale publicitare si de promovare. Pe care le facem cel putin la fel de bine. Pentru ca putem, suntem performanti, suntem profesionisti. Pentru ca lucram cu devotament, promptitudine si respect fata de clientii nostri.