Reprezentant vanzari

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- incheierea de contracte si negocierea acestora
- recuperarea debitelor in termenele scadente
- intocmirea si transmiterea la termen a rapoartelor de activitate solicitate de catre companie

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta in vanzari de minim 2 ani (experienta in vanzari textile este un avantaj)
- Abilitati reale de comunicare, negociere, placerea de a relationa cu oamenii
- Persoana cu simt puternic de raspundere
- Cunostinte operare PC
- Permis conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.