REPREZENTANT VANZARI

FIBER NET COMMUNICATIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- asumarea si indeplinirea planului de vanzari
- redactarea ofertelor si incheierea de contracte
- identificarea oportunitatilor de dezvoltare pe piata locala

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte in domeniul comunicatiilor de date si Internet sau capacitate de intelegere a domeniului
- abilitati de comunicare scris si vorbit, negociere si organizare
- ambitie, responsabilitate, gandire logica, atitudine pozitiva, putere de concentrare pe obiectiv si scop
- diploma universitara in domeniul marketing sau IT (avantaj)
- prestanta, aspect fizic placut
- cunostinte avansate operare PC
- experienta in vanzari directe minim 1 an
- cunostinte avansate de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra:
- salariu fix + comision vanzari stimulativ
- mediu de lucru profesional, colectiv tanar
- masina de serviciu dupa primele 6 luni de realizare target
- posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

www.fbn.ro