Reprezentant Vanzari

PF MOCANU

Job expirat

RESPONSABILITATI

-discount in functie de valoarea comenzii plasate- pana la 35%
-program de lucru individualizat, flexibil
-programe motivationale speciale, care va vor permite sa achizitionati produsele noastre la preturi speciale sau gratis
-livrare gratuita a produselor la domiciliu, in 48 h.
-sa onorati garantia AVON (daca clientul este nemultumit i se va inapoia intreaga suma platita sau i se va schimba produsul)
-nu exista taxe de inscriere sau retragere
-in cazul in care dovediti ca sunteti un Reprezentant de succes, veti fi automat inscris in clubul de excelenta NOVA, care va va atrage beneficii suplimentare, la care poate nu ati visat niciodata!;
-Sanse reale de promovare
-cursuri gratuite de cosmetica si machiaj, tehnici de vanzare.
-Puteti plasa comenzi pe internet.
-mod de lucru transparent.

CERINTE

Daca esti o persoana dinamica , iti plac produsele cosmetice de calitate si ai cateva ore libere saptamanal , AVON iti da posibilitatea sa te afirmi !

BENEFICII OFERITE

Tine pasul cu Avon, si vei castiga mai mult!
La inscriere primesti gratuit un produs CADOU!

DESCRIEREA FIRMEI

Avon