Reprezentant Vanzari

Pv Group Energy Solar Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam reprezentanti vanzari in toata tara

• Promovarea si vanzarea produselor companiei
• Identificarea de potentiali noi clienti
• Dezvoltarea portofoliului de clienti din zona repartizata;mentinerea unui contact permanent cu acestia
• Negociaza si incheie contracte cu clientii si mentine permanent legatura cu acestia pe toata durata derularii contractului
• Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative ale echipei si la atingerea targetului de vanzari
• Intocmirea de rapoarte saptamanale , lunare, trimestriale de vanzari precum si transmiterea acestora catre superiorul direct

CERINTE

- experienta in vanzari minim 2 ani
- carnet de conducere categoria B
- dispus la deplasari
- notiuni si abilitati avansate de vanzare si negociere
- abilitati excelente de comunicare
- capacitate superioara de lucru in echipa
- orientare spre rezultate
- adaptabilitate
- atitudine pozitiva
- perseverenta
- dinamism
- initiativa
- corectitudine si loialitate
- cunostinte de utilizare MS Office

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati de avansare
-posibilitati de dezvoltare personala si profesionala

Suntem o companie cu capital 100% romanesc , in plina expansiune
Avem experienta vasta in domeniul energiei regenerabile
Avem ca obiectiv primar promovarea producerii si utilizarii energiei regenerabile la nivel national
Suntem reprezentantii celor mai importanti producatori din industria energiei regenerabile