Reprezentant vanzari

SC RUTILLI ADOLFO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* detinerea unui portofoliu de clienti in domeniu ;
* intentia de colaborare pe termen mediu si lung ;
* orientare catre rezultate ;
* cunoasterea limbii italiene, engleza.

CERINTE

Cerinte:
* studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (specializare: economica, comunicare, marketing, psihologie, confectii, etc);
* experienta in activitatea de agent vanzari in industria confectiilor, a modei, in alte societati de transport ;
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

* salariul se bazeaza pe atingerea unei tinte de vanzari, dupa depasirea careia se adauga comisioane direct proportionale cu valoarea serviciilor contractate.

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de email rutilli@iasi.rdsmail.ro sau pe fax 0232/276346.
Telefon contact 0232/206828

DESCRIEREA FIRMEI

Firma transport international de marfa