Reprezentant medical de vanzari - Iasi

ADECCO Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie locala avand ca domeniu de activitate distributia de produse farmaceutice si parafarmaceutice
REPREZENTANT MEDICAL DE VANZARI
- promovarea produselor companiei;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- intocmirea si transmiterea la termen a rapoartelor de activitate solicitate de catre companie etc.

CERINTE

- absolvent al Facultatii de Medicina si Farmacie;
- abilitati reale de comunicare, negociere, placerea de a relationa cu oamenii;
- persoana responsabila;
- limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte operare PC;
- permis conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru placut si curat

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.