Reprezentant Marketing

EyePartner SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
- promova imaginea si serviciile oferite de companie;
- dezvolta, gestiona si fideliza portofoliul de clienti;
- cercetare web

CERINTE

- 1 an experienta in vanzare de aplicatii/ produse software (preferabil aplicatii web);
- Cunostinte specifice aplicatiilor/ produselor software;
- Studii superioare in domeniul economic sau tehnic;
- Abilitati de prezentare si negociere;
- Cunostinte foarte bune (fluenta) a limbii engleze;
- Abilitati lucru PC (cunostinte generale despre limbajele de programare folosite, baze de date).

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu competitiv si oportunitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

We are the creators of the successful Streaming BASE product line.Streaming BASE allows for broadcasting and collaboration tools for content producers, educators, coaches, trainers, steaming editors and film makers to collaborate on media in real time.