REPREZENTANT COMERCIAL

Vigma Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant comercial (agent comercial), responsabil zonal cu incheierea contractelor de Servicii Internet&Date&Voce in aria de acoperire a retelei de distributie cat si in apropierea acesteia.
Incheierea unui numar minim de contracte in fiecare luna (in aria de acoperire a retelei sau in apropierea acesteia) si mentinerea relatiilor cu clientii;
- Distribuirea si prezentarea materialelor promotionale catre potentiali clienti, persoane fizice sau juridice;

CERINTE

- Persoana tanara, placuta, optimista, spontana, cu aspect pozitiv, responsabila, cu abilitati de comunicare excelente, reale capacitati comerciale si de negociere, ce se poate adapta foarte repede la diferite situatii de lucru intalnite;
- Disponiblitate la munca de teren, program prelungit si conditii de stres;
- Cunostinte generale despre reteaua si caracteristicile serviciilor internet.

BENEFICII OFERITE

Conditii de salarizare excelente, compuse din pachet de baza si coeficient din vanzari, proportionale cu rezultatele;
- Posibilitatea promovarii si dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unui mediu de lucru tanar si dinamic;
- Program flexibil, ce se poate usor adapta conform ritmului si programului personal;
- Telefon de serviciu.
300 - 400 EURO / luna

DESCRIEREA FIRMEI

Internet, Data & Voice Services Provider
Importator echipamente profesionale de telecomunicatii