REPREZENTANT/AGENT VANZARI (cod PIO 101)

pioneer r.t.o.r. srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoaște toate detaliile tehnice, argumentele pro și contra produselor promovate
- promovează și vinde produsele comercializate de firmă
- întocmește zilnic/săptămânal rapoarte de vizită la (potențialii) clienți
- preia comenzile de la clienți și se asigură de buna lor livrare, prin colaborarea cu dept. Producție și dept. Logistică
- răspunde de încasarea facturilor emise către clienții din portofoliul său

CERINTE

- absolvent studii superioare (master-ul constituie avantaj)
- cunoștințe operare PC (MS Office, e-mail) și lb. engleză
- permis de conducere (ctg. B) și disponibilitate pentru deplasări
- experiența în producție sau vânzări în industria alimentară constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- lucrul într-o echipă tânără și dinamică
- condiții de lucru moderne, cu posibilitatea realizării unei cariere profesionale de succes
- pachet salarial atractiv
- autoturism pentru deplasări și telefon mobil
- asigurarea periodică de stagii de pregătire și seminarizare la firmele partenere

DESCRIEREA FIRMEI

www.pioneer-rtor.ro