reprezenant AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul Avon trebuie sa identifice si sa isi formeze clienti din mediul de cunostinte(vecini, colegi, rude ,prieteni) la care sa promoveze brosurile Avon si produsele cosmetice si noncosmetice ale companiei, sa preia comenzile clientilor, sa le livreze produsele si sa incaseze si sa achite contravaloarea comenzii.

CERINTE

Cautam persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

Reprezentantul Avon:persoana dinamica , foarte comunicativa ,perseverenta,dornica de a promova produsele companiei catre clientii pe care ii va identifica
Compania ofera materiale si training specializat.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
-cursuri de frumusete gratuite!

CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA):
Nivelul 1 - Valoarea totala a comenzilor minim 120 lei / Premii:
o masca exfolianta Planet SPA cu extract de ceai alb
o masca hidratanta Planet SPA pentru fata, cu extract de ulei de masline
2 Brosuri gratuite,1 livrare in 48 ore gratuita*

Nivelul 2- Valoarea totala a comenzilor minim 160 lei / Premii:
o crema Avon Solutions Moisture 24
un creion multifunctional Arabian Glow
2 Brosuri gratuite
1 set de 5 Beauty Guide - Ingrijirea tenului
1 set de 5 Beauty Guide - Machiaj

Nivelul 3- Valoarea totala a comenzilor minim 200 lei/ Premii:
un parfum Little Black Dress
un gel de dus Senses
1 set de 5 Beauty Guide – Wellness
1 set de 5 Beauty Guide – Parfumuri
discount de 40% la cumpararea a maxim 10 Brosuri

Nivelul 4 -Valoarea totala a comenzilor minim 250 lei / Premii:
un ceas cu design special Hello Tomorrow
o mini agenda Hello Tomorrow