REFERENT FINANTE-CONTABILITATE

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinesc sarcini administrative in acord cu procedurile interne, utilizand aplicatii informatizate;
- Comunica prin email si telefon cu banci si companii din interiorul grupului sau cu clientii institutionali ai acestuia;
- Gestioneaza activitatile administrative si efectueaza inregistrarea documentelor pentru partile contabile;
- Folosesc sistemele integrate, respecta regulile si procedurile interne din aria de competenta stabilita;
- Asigura atingerea obiectivelor si sarcinilor desemnante;
- Colaboreaza cu echipa;
- Garanteaza discretia si confidentialitatea informatiilor la care are acces in activitatea curenta etc.

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie multinationala:

REFERENTI FINANTE-CONTABILITATE
- Absolventi studii superioare (Economie, Politehnica, Filologie) sau studenti;
- Bune cunostinte operare PC;
- Limba engleza (nivel mediu/avansat);
- Cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, teamwork.

BENEFICII OFERITE

The possibility to be part of a leading banking Group operating in Italy and Europe, working in a competitive and dynamic environment;
High profile language, technical and professional training.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.