Referent calitate

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder, cauta pentru clientul sau, Companie Internationala leader pe piata de consultanta in afaceri si management, cu o vasta experienta in livrarea de solutii de business internationale, un Referent Calitate.

• Realizarea auditului de calitate pentru toate departamentele, lucrand in stransa colaborare cu Managerii Operationali;
• Elaborarea de rapoarte si sinteze;
• Identificarea si corectarea disfunctionalitatilor semnalate/identificate in cadrul documentelor interne;
• Elaborarea, implementarea si monitorizarea studiilor de satisfactie interna, analiza rezultatelor si elaborarea/monitorizarea actiunilor ce trebuie intreprinse;
• Suport tehnic pentru managerii operationali pentru imbunatatirea calitatii proceselor;
• Elaborarea si implementarea procedurilor de lucru.

CERINTE

• Studii universitare absolvite;
• Cunostinte limba Franceza – nivel B2;
• Spirit de initiativa si capacitate de organizare;
• Abilitati de comunicare, prezentare, analiza si sinteza;
• Capacitatea de a stabili si dezvolta relatiile inter-departamentale/echipe/colegi;
• Capacitatea de a se adapta situatiilor noi, neprevazute, si de a livra solutii;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Program de Training;
• Mediu de lucru international

Date de contact:
Cristina Nistor - c.nistor@trenkwalder.com

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).