Referent financiar-bancar cu limba italiană

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• comunicarea prin e-mail cu angajații UniCredit din Italia;
• deschiderea și închiderea de conturi;
• oferirea anumitor informații legate de procesele bancare;
• crearea de documente în acord cu diverse proceduri prestabilite;
• monitorizarea și prevenirea fraudelor din sistemul bancar;
• blocarea/deblocarea cardurilor de credit/debit;
• procesarea și verificare tranzacțiilor bancare.

CERINTE

• Studii superioare în curs sau absolvite in domeniul economic, financiar, administrare afaceri sau echivalent;
• Cunoștințe de limba italiană la nivel mediu;
• Cunoașterea pachetului Microsoft Office;
• Atentie sporita la detalii.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa (1/zi lucrata);
Voucher anual;
Asigurare medicală.

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.