QA Tester

Elcadia Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente, conform specificatiilor.
- executa verificari periodice ale aplicatiilor in curs sau deja dezvoltate pentru a identifica eventualele erori si neconcordante intre cerintele proiectului si implementarea efectiva.
- urmarirea strategiei de asigurare a calitatii programelor.

CERINTE

- cunostinte medii de programare;
- abilitati de lucru in echipa;
- cunostinte de limba engleza;
- persoane organizate, intuitive, cu un acut simt de observatie;
- studii medii sau superioare.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta) ;
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic ;

CV-urile se vor trimite la adresa:
jobs@elcadia.com

Elcadia Design reprezinta calitatea si profesionalismul unei echipe complete de programatori si designeri tineri si entuziasti, dar cu o experienta solida in Web Design si Web Programming. Siturile web, intraneturile, prezentarile interactive ¿i aplicatiile web create de Elcadia se bazeaza intotdeauna pe principiile fundamentale ale ergonomiei ¿i arhitecturii informationale.