PURCHASING ASSISTANT

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti asigura relatia cu furnizorii, responsabilitatile zilnice presupunand urmarirea statusului comenzilor, verificarea bazei de date cu furnizorii si contractele acestora, trimiterea de solicitari de oferte de pret si colectarea de cotatii de preturi. Veti sprijini responsabilul de achizitii materiale indirecte la negocierea cu furnizorii si ii veti prelua functiile de baza, in cazul absentei lui.

CERINTE

Aveti studii superioare cu specializare in marketing, vanzari sau domenii similare. Aveti cunostinte de limba engleza si de operare PC (MS Office). Va adaptati cu usurinta la conditii si sarcini noi de lucru si sunteti interesat sa va imbunatatiti permanent activitatea.
Experienta in domeniul achizitiilor reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- munca intr-o companie multinationala
- posibilitate de dezvoltare a carierei
- mediu de lucru atractiv si dinamic

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, producator de componente auto, de talie internationala, firma Delphi.