Promoter (femeie) 40-50 ani

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trebuie sa fie genul de femeie care se impune, dura si hotarata, care nu zambeste si nu vorbeste prea mult.
Avem nevoie de o actrita buna, foarte expresiva, preferabil necunoscuta publicului.
O figura simpatica, sa nu trezeasca antipatii.
E important sa poata vorbi in dialect ardelenesc (reprezinta un avantaj) si sa aiba o voce hotarata, puternica

CERINTE

Trebuie sa aiba in jur de 40-60 de ani si sa nu fie cunoscuta in marile orase.
Trebuie sa arate bine, sa aiba o buna dictie, fara accent.
Trebuie sa poata exprima natural diferite stari emotionale(bucurie, suparare, nemultumire, etc)
Trebuie sa fie convingatoare, naturala si sa poata sa convinga ca este un personaj autentic, traditional, de la tara.
Trebuie sa fie dispusa sa semneze un contract de exclusivitate.
Sa nu mai fi facut reclame pe categoria lactate

BENEFICII OFERITE

Tarif : 6 lei pe ora - 14 ore / saptamana (vineri, sambata, duminica) timp de 4 luni in Carrefour Era, Carrefour Felicia si Kaufland Varlaam (nicolina)

Bonusuri in functie de realizari.