Profesor de limba italiana - Oradea & Iasi

XL World Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Absolvent(-a) a Facultatii de Litere - cu specializare in Limba Italiana
Foarte bune cunostinte de limba italiana
Talent pedagogic
Flexibilitate si adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si competitiv intr-o companie multinationala
Pachet salarial atractiv
Bonuri de masa
Oportunitate de dezvoltare a carierei

XL WORLD realizeaza in Romania activitati de call center in diverse limbi europene (italiana, engleza, franceza, spaniola, germana, romana), folosind un personal specializat, care dispune de cele mai avansate resurse tehologice: internet prin fibra optica, sistem de telefonie voice-over-ip, sisteme de video-conferinta etc.

Campania are o experienta de peste 6 ani pe piata internationala (in special Italia, UK, Germania, Fran¿a) si na¿ionala, oferind servicii clientilor din domenii diverse: financiar-bancar, telecomunicatii, IT, bunuri de consum, resellers, etc.

In prezent, XL WORLD ROMANIA are peste 900 de agenti si o prezenta nationala in 3 sedii: Iasi (sediul principal), Oradea si Bacau.

Pentru detalii accesati www.xlworld.eu