PRODUCT MANAGER

S.C. HOLDMANN GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
- gestiona portofoliul de produse alocat;
- intretine relatiile cu furnizorii aferenti;
- pregati produsele pentru lansare in piata;
- elabora si va implementa politica de marketing pentru produsele din portofoliu;
- realiza fisele tehnice si comerciale ale produselor;
- realiza training de produs;
- monitoriza si optimiza stocul.

CERINTE

Ai putea fi tu daca ai:
- studii superioare;
- cunostinte limba engleza la nivel avansat;
- experienta in vanzari si marketing;
- cunostinte solide de operare PC (MS OFFICE, Outlook);
- abilitati de comunicare, organizare si negociere;
- spirit de echipa dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- venit atractiv;
- oportunitatea de a lucra si a se distra alaturi de o echipa tanara si dinamica.

Infiintata in urma cu 10 ani, din dorinta de a oferi ¿confort & igiena¿ de cea mai buna calitate utilizatorilor profesionisti, compania a reusit sa îsi atinga scopul initial: lider national in vanzarea de echipamente, accesorii si consumabile profesionale pentru curatenie si igiena.
Suntem prezenti in toate orasele importante din Romania, prin intermediul unei retele puternice de birouri si depozite proprii si a distribuitorilor locali. Peste 200 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispozitia clientilor nostri, raspunzand celor mai exigente solicitari in materie de curatenie profesionala si igiena perfecta.
Ca membru al prestigioasei Asociatii Internationale a Expertilor in Curatenie si Intretinere ISSA, garantam consultanta, servicii vanzare si post-vanzare la standarde ridicate.
In continua dezvoltare, Holdmann iti ofera acum sansa sa te alaturi echipei noastre.