Pregatitor Vopsitor Auto

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea masinilor pentru vopsire:
- Modelarea elementului
- Aplicarea chitului
- Smirgheluirea chitului
- Sprit chit
- Protejarea masinilor (izolarea cu folie, banda dubluadeziv)

- Vopsire totala, elemente de caroserie

- Echipare - Dezechipare (subansamble auto)
Responsabilitati periodice:

- Tinichigerie usoara (retusare lovituri)

Aceasta rubrica poate fi completata si cu fisa postului: DA[X] NU [ ]
Programul de lucru: L- V 07.00 -15.30; 11.30 - 20.00
S 09.00 -13.00

CERINTE

Domiciliul: - Iasi
Experienta: 1 -3 ani in domeniu
Studii: - Medii Tehnice
Permis de conducere: - Categ. B din anul 2005 (de preferinta)
Persoana pana in 45 de ani, Seriozitate, Corectitudine.

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: 1000 -1200 Ron Net -pentru o persoana cu o experienta pana in 3 ani
1300 - 1500 Ron Net- pentru o persoana cu o experienta mai mare de 3 ani
Se acorda de la inceput: - Primele 3 luni salariu fix
Se acorda pe parcurs: - Dupa 3 luni plata se face in acord (se poate trece in sistem acord si in prima luna)
Eventuale bonusuri: - Bonuri de masa
Alte beneficii: - Ratie de lapte, Apa plata.

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.