PPROGSM SRL - PARTENER COSMOTE - angajeaza Consilier Vanzari

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

cunoastrea deplina a serviciilor si produselor comercializate de PROGSM;
prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor COSMOTE;
promovarea permanenta a serviciilor si produselor;
mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora;
gestionarea stocului de marfa;
intocmirea actelor contabile ;
respetarea politicii si a procedurilor companiei;
implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
promovarea imaginii companiei PROGSM - partener COSMOTE;

CERINTE

experienta in vanzari
studii superioare (constituie avantaj)
operare PC - nivel mediu
contabilitate primara
capacitate de acumulare a informatiilor
deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
capacitate de a lucra in echipa
dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

venituri corelate cu realizarile :salar fix+bonus de performanta;
oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

www.proton.ro