PHP and .NET Developers

SC Artvister SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- dezvoltare si intretinere aplicatii web si desktop.

CERINTE

PHP Developer:
- Experienta minima 1 an in domeniu IT.
- Capacitate de a lucra atat in mod independent cat si in echipa
- Limba engleza nivel conversational.
- PHP, HTML, CSS, Jquery Javascript, XML, MySQL, AJAX, JSON

.NET Developer:
- Cunoasterea conceptelor POO, Design Patterns si a algoritmilor de baza
- Cunostinte solide de programare utilizand .NET Framework (3.5 si/sau 4.0)
- Cunostinte solide si experienta in lucru cu baze de date
- Experienta ca dezvoltator .NET sau programator MySql/SQLServer

Prezinta un avantaj:
- cunostinte in alte limbaje de programare.
- experienta in programarea si analiza aplicatiilor si a lucrului cu baze de date.
- experienta aplicatii bazate pe servicii web.
- experienta de lucru cu diverse librarii/framework-uri.
- portofoliu aplicatii/programe.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- program flexibil
- multe bonusuri (proiect, calitate, experienta, bonusuri periodice, etc.)
- salariu motivant - negociabil in functie de experienta si de performante;
- mediu de lucru placut,echipa tanara si dinamica
- oportunitatea de a participa la dezvoltarea companiei

Misiunea noastra este de a oferi soluţii IT complete şi personalizate, integrate cu servicii de call center si infocenter clientilor si partenerilor nostri din Romania dar si din Europa si SUA. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul nostru www.artvister.com