Ospatar / Barman

StiLL Media Productions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei un loc de munca intr-o echipa energica, unita?
Ai un aspect fizic placut, abilitati de comunicare, cunosti limba engleza?

Cautam ospatarite si barmani pentru 3 locatii (cafenea, pub, club lounge) din centrul orasului Iasi.

Responsabilitati:
- servirea clienților cu promptitudine
- abilitați de pregătire a comenzilor de bar/cafenea/pub
- folosire POS
- recepționare marfa
- urmarirea stocului de produse

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza (orice alta limba straina vorbita in plus constituie un avantaj)
- utilizarea calculatorului si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta de minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI