Gestionar

SC Tamisa Trading Distributie SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-verifica produsele receptionate cantitativ si calitativ in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize,facturi,procese verbale de custodie,certificate de calitate)
-intocmeste procese verbale de constatare de diferente in cazul sesizarii de lipsuri cantitative in momentul receptiei marfii
-pastreza o ordine desavarsita in spatiile de depozitare.
- colecteaza comenzile de produse in vederea livrarii
-efectueaza inventarul fizic de marfa cel putin o data pe luna.
-are raspunderea integrala ptr.pagubele produse in gestiune.
-Isi asuma responsabilitatea pentru manipularea si depozitarea coletelor in conditii de siguranta ;

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Capacitate de organizare si planificare
- Persoana dinamica, serioasa
- Bune abilitati de comunicare si interrelationare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei

Cu o experienta de peste 20 de ani SC Tamisa Trading Distributie SRL este unul din distribuitorii importanti de produse farmaceutice, fiind prima companie care a asigurat distributia de produse farmaceutice la nivel national. Grija pentru client si buna cunoastere a pietei farmaceutice a determinat o dezvoltare a portofoliului de produse si servicii oferite in piata, astfel incat SC Tamisa Trading Distributie SRL a devenit si producator de suplimente nutritive si materiale sanitare si distribuitor de parafarmaceutice.