Operator vanzari

S.C. Hontov S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului

• Prospectarea pietelor
• Direct raspunzator de corectitudinea informatiilor, primite de la clienti sau potentiali clienti, introduse in baza de date
Operarea cu baze de date
• Executarea in conditii de calitate si eficienta a campaniilor / proiectelor planificate
• Respectarea normelor stabilite de conducerea companiei privind desfasurarea fiecarei campanii / proiect in parte
• Respectarea graficelor de incepere si incheiere a campaniilor / proiectelor

CERINTE

Cerintele postului:

• Cunoasterea temeinica a limbilor de circulatie internationala: engleza, franceza, spaniola, italiata, germana, rusa,
• Tehnici de vanzare,
• Aptitudine de invatare rapida,
• Aptitudini de comunicare şi negociere,
• Dorinta de autoperfectionare,
• Spirit de echipa,
• Capacitatea de a se descurca in mod interactiv,
• Integrare rapida in colectiv,
• Respectarea instructiunilor verbale/scrise,
• Operare computere si alte echipamente electronice,
• atentie distributiva,
• Receptivitate,
• Respectarea termenelor limita,
• Promptitudine.

BENEFICII OFERITE

• Pachet de beneficii motivant
• Bonus-uri şi premii specifice organizatiei
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei
• Condiţii de muncă excelente in cadrul unei echipe tânare şi unite

BizzOnWheels este o companie Romaneasca infiintata in anul 2011 si ofera solutii si idei de afaceri cu bicicleta companiilor din toata lumea. Deserveste clienti din Europa, America de nord, Asia, Orientul Mijlociu si Africa. Produsele companiei sunt unice, concepute in propriile ateliere de productie, BizzOnWheels fiind singurul producator din lume care ofera o gama completa de remorci utilitare/comerciale de bicicleta .